• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід

Супровід готівкових угод (продаж/купівля машини, квартири)

Ви збираєтеся продати або купити машину, нерухомість або іншу велику покупку і у вас є вся сума на руках? Можливо, у вас є побоювання бути обдуреними при розрахунку або при пересуванні з великою сумою грошей або важливими юридичними документами до місця угоди? Тоді вам потрібен супровід угод юристів, нотаріусів та інших професіоналів в сфері фінансових послуг, до яких відноситься наша компанія КІТ Group. З нею супровід готівкових угод забезпечить комфорт і безпеку кожного клієнта. Ми надаємо ряд фінансових послуг на території України: обмін валют, перевірка їх на справжність, грошові перекази по країні, прийом зношених купюр, розмін великих сум. Більш детально ознайомитися з ними можна на сайті обмінника.

Переваги замовлення супроводу угоди купівлі-продажу

І покупець, і продавець піддаються ризику бути обдуреними. Якщо ви боїтеся бути обдуреними при розрахунку, наприклад, вас можуть обрахувати, підсунути старі купюри або розплатитися фальшивками, або побоюєтеся пересуватися з великою сумою угоди по місту, то професіонали компанії КІТ Груп допоможуть зробити це безпечно. Вони перерахують всю суму, перевірять кожну купюру на справжність і доставлять гроші в потрібне місце в цілості й схоронності.

У послугу інкасації входять:

  • перевезення грошових коштів по заданому маршруту;
  • конфіденційність перевезених цінностей;
  • доставка суми до будинку або до офісу.

Фахівці КІТ Груп не вимагають підтвердження походження коштів, тому всі ваші дані залишаться захищеними від третіх осіб.

Що важливо знати про супровід готівкових угод?

Дана послуга стане в нагоді всім, хто отримав великий кредит, везе з собою суму на покупку квартири або автомобіля, перевозить інші цінності (ювелірні вироби, дорогоцінні камені, антикваріат). Перед інкасацією замовник оформляє договір, в якому зазначаються обов'язки обох сторін, етапи проведення послуг, особливості маршруту тощо. Її ціна цілком доступна кожному клієнту, скористатися даною послугою можна як одноразово, так і на постійній основі.

Чому варто звернутися за послугою супроводу до нас?

КІТ Груп - найбільша в Україні мережа фінансових послуг для бізнесу. Ми пропонуємо комплексну послугу - супровід розрахунків готівкою, в яку входять:

  • перерахунок;
  • перевірка справжності купюр;
  • конвертація по оптовому курсу;
  • видача за розпорядженням клієнта в будь-якій області України;
  • доставка суми до будинку або до офісу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі актуальних новин. Проходити реєстрацію на нашому сайті не обов'язково. Професіонали компанії КІТ Group проведуть конвертацію валюти за вигідним курсом і здійснюють передачу суми навіть в іншому місті. Дізнатися вартість послуги та інші нюанси можна по телефону.