Курс євро до долару в Черкасах на сьогодні

EUR/USD
 •  

Абсолютна більшість українців отримують зарплату в гривнях, але заощадження краще зберігати в конвертованій валюті - переважно доларах і євро. Крім того, національною грошовою одиницею неможливо розрахуватися за кордоном або оплатити покупки в популярних іноземних інтернет магазинах. З цієї причини попит на євро і долар, а також операції їх взаємного обміну в Черкасах, користуються високим попитом. Оптимальним місцем такої конвертації слід вважати приватні обмінники, оскільки банківські установи з різних причин незручні, а чорний ринок - небезпечний.

Що впливає на обмінний курс?

Котирування валютної пари EUR/USD змінюються в незначних межах, що вигідно відрізняє конвертовані валюти від гривень або рублів. Зміни курсу відстежується операторами ринку в режимі реального часу і дозволяє клієнтам отримувати інформацію не тільки про поточне співвідношення, але й в динаміці за довільний період.

Теоретично відстежити короткострокову тенденцію зростання або падіння євро до долара в Черкасах і зробити обмін по максимально вигідним курсом, в момент піку, можливо. Для цього буде потрібно вивчити поточну інформацію про фактори, які впливають на котирування європейської та американської грошової одиниці. Головними з таких прийнято вважати:

 • важливі монетарні рішення ФРС США і центрально банку ЄС у фінансовій сфері - наприклад, зміна базової кредитної ставки;
 • показники індексів ділової активності PMI - в Єврозоні і Сполучених Штатах відповідно;
 • так звані «чорні лебеді» - початок вірусних епідемій, війн і т.д .;
 • значущі геополітичні події - рівня британського BREXIT і ін.

При бажанні конвертувати великі суми подібним факторам слід заздалегідь приділити пильну увагу і/або прислухатися до порад фахівців. Для поточних, невеликих обсягів обміну пари USD/EUR глибокий аналіз ситуації не обов'язковий. Набагато важливішим тут виявиться вибір контрагента.

Де крос курс долар - євро в Черкасах найвигідніший?

Популярність мультивалютних операцій на вільному ринку неминуче призвела до зростання присутніх на ньому гравців. Всіх контрагентів, по способам здійснення валютних транзакцій, можна розділити на три великих групи:

 • відділення банків;
 • представники «чорного» ринку;
 • незалежні обмінники.

Для кожної з груп характерні свої переваги і недоліки.

 1. БАНКИ. Плюси - гарантія безпеки, професіоналізм операторів, відсутність шахрайства та ймовірності отримати фальшиві купюри. Мінуси - високий відсоток комісійних, неможливість дотримання конфіденційності, часткові обмеження максимальних розмірів видачі, короткий робочий день.
 2. ЧОРНИЙ РИНОК. Переваги - анонімність і вигідний курс. Недоліки - повна відсутність безпеки і захищеності, аж до можливої втрати коштів.
 3. ПРИВАТНІ ОБМІННИКИ. Найбільш прийнятний варіант, що увібрав в себе переваги банківської системи і виключає небезпеку звернення до «лівих» валютників. Важливий момент - курс євро до долара в Черкасах обмінники пропонують різний, чому є ряд причин. Серед об'єктивних відзначають відсутність у обмінників - «одноденок» розгалуженої регіональної мережі і недостатність валютних ресурсів. Основна суб'єктивна - бажання отримати «швидкий» прибуток завдяки агресивній рекламі і штучного завищення маржі.

Компанія KIT GROUP проводить принципово іншу політику, спрямовану на довгострокове співробітництво і партнерство на взаємовигідних умовах.

Наші переваги

Вищий пріоритет нашого обмінного пункту в Черкасах - європейська якість послуг і їх найширший перелік навіть для неавторизованих клієнтів.

При зверненні до нас ми гарантуємо:

 1. Найвигідніший крос курс обміну євро за долар в Черкасах. Додатковою опцією є надання клієнту можливості переглянути динаміку зміни котирувань в різному часовому розрізі - доба, тиждень і т.д. За бажанням можна замовити відправку поточних значень співвідношення євро/долар на особисту електронну пошту.
 2. Безпека і анонімність. Ми не збираємо інформацію про клієнтів і не передаємо відомості про зміст транзакцій кому б то не було, включаючи офіційні фіскальні органи. Конвертація і видача можуть здійснюватися в окремому захищеному приміщенні, а подальша безпека забезпечена супроводом клієнта до автомобіля.
 3. Індивідуальний підхід і бонусна система. Для постійних партнерів і значних обсягів мультивалютного обміну діє система персональних знижок.
 4. Зручний графік роботи і професійні консультації. Наші менеджери доступно і професійно дадуть відповіді на всі ваші питання і при необхідності зарезервують замовлені по телефону кошти на одну-дві години. Працюємо без вихідних.

Як вигідно обміняти євро до долара в Черкасах?

Конвертовані валюти відрізняються високою стабільністю, але навіть незначні коливання крос-курсу при великих обсягах угод мають значення.

Ви можете спробувати визначити момент оптимального часу для обміну, скориставшись інформаційними можливостями нашого обмінника, а також наочною графічною динамікою курсових коливань на сайті.