• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
  • Вихід

Доставка великих сум для обміну в зручному місці в зручний час

Як убезпечити себе при обміні і перевезенні великої суми валюти? Ви не хочете ризикувати і їхати з великою сумою грошей в відділення, щоб зробити оплату? Бажаєте, щоб вам привезли велику суму в грн або у.о. для обміну прямо на місце угоди? Бажаєте залишитися інкогніто і не використовувати свою банківську карту? Тоді вам стане в нагоді доставка готівки від фахівців Kit Group. Вони зведуть всілякі матеріальні ризики до мінімуму і в цілості довезуть ваші гроші в будь-яке місто України.

Вигода замовлення доставки великих сум

Обмінно-валютні операції проводяться в різних масштабах. Якщо в них задіяні великі грошові суми, то слід подбати про власну безпеку і про збереження грошей з огляду на ризики злочинних дій осіб, орієнтованих на незаконне збагачення. Повністю виключити їх можна, оформивши онлайн послугу доставки грошей, про специфіку якої можна дізнатися на офіційному сайті обмінного пункту Кіт Груп. Скориставшись цим сервісом, можна розраховувати, що потрібну суму привезе кур'єр додому або до місця угоди.

Що важливо знати про доставку великих сум?

Послуга доставки грошей полягає в організації перевезення великої суми, наприклад, кредиту або позики, взятого в банку. Можна залишити заявку на проведення валютно-обмінної операції вдома. В такому випадку співробітники обмінки під'їдуть за адресою з обумовленою сумою грошей, передадуть її клієнту, а натомість заберуть валюту, яка підлягала обміну, при цьому справжність купюр і сума перевіряються в обмінному пункті. При доставці кошти перераховуються в присутності клієнта.

Замовити доставку великих сум можуть люди, які роблять серйозні угоди. Це можуть бути:

  • підприємці;
  • фізичні особи, які купують рухоме або нерухоме майно;
  • громадяни, які планують поїздку в іншу країну;
  • інвестори.

Чому варто звернутися за послугою доставки грошей до нас?

КІТ Груп - найбільша в Україні мережа обмінних пунктів. Крім вигідного обміну валют тут можна перерахувати суму, перевірити купюри на справжність, обміняти старі гроші, зробити переказ по Україні та за кордон, отримати детальну фінансову консультацію. Основні переваги даної послуги від КІТ Group:

  • економія часу;
  • відсутність необхідності вирішення питання з доставкою грошей;
  • виключення ризиків крадіжки і втрати грошей;
  • гарантії справжності та відповідність необхідній сумі доставлених купюр.

У нашому обмінному пункті можна не тільки купити і продати валюту за стандартною схемою, що полягає у відвідуванні закладу, а й оформити послугу безпечного обміну на місці.