Курс долара до рублю в Черкасах на сьогодні

Американська і російська валюти досить популярні в багатьох країнах світу, і Україна, зрозуміло, не є винятком. Українці звикли вважати грошові знаки США одними з найбільш стабільних, тому часто використовують їх не тільки для оплати товарів і послуг, але і як надійне капіталовкладення. Популярність російських грошових одиниць зумовлена тісними торговими і родинними зв'язками з РФ. Саме тому багатьох жителів України цікавить курс долара до рубля, за яким можна безпосередньо обміняти дві іноземні валюти, виключивши з процедури конвертації національну гривню. Однак далеко не всі організації, які надають послугу купівлі-продажу вільно конвертованих валют (ВКВ), працюють за такою схемою.

Де можна перевести долари в рублі?

Дану фінансову операцію можливо здійснити наступними способами:

 1. Як клієнт банку, який надає послугу обміну доларів на рублі без залучення в процес національної валюти, за безготівковим розрахунком в особистому кабінеті.
 2. Через касу будь-якого відповідного комерційного або держбанку.
 3. На чорному ринку.
 4. У сертифікованому обміннику.

Щоб визначитися з підходящим варіантом, слід детально розглянути кожен. Так, обмін по безналу, незважаючи на те, в цьому випадку курс рубль/долар, зазвичай вельми привабливий, не підходить тим, кому потрібна готівка. Отримуючи готівку ВКВ згодом все одно доведеться оплачувати комісію, тому вигода в даному випадку сумнівна. Звертаючись в фізичне відділення банківської структури можна зіткнутися з чергами і такими неприємними обставинами, як попередній переклад в гривню і, як висновок, стягуванням подвійного комісійного збору, обмеженням сум, а також з нестачею або відсутністю валюти. Крім цього, банки часто завищують крос-курс долар/рубль, прагнучи покрити витрати, які вони несуть в результаті прямої конвертації.

Вплив на курс долар/рубль тіньового ринку і небезпеки обміну на ньому

До переводу рублів в долари на чорному ринку не слід вдаватися з наступних причин:

 1. Фінансова діяльність, здійснювана без ліцензії, незаконна і карається штрафом.
 2. Спекулянти, усвідомлюючи, що порушують закон, прагнуть отримати максимум прибутку і використовують для цього шахрайські схеми і маніпуляції з курсом долар/рубль в свою користь.
 3. Якщо людина стала жертвою шахраїв, то довести факт правопорушення, вкрай складно, отже, «міняйли» користуються своєю безкарністю.
 4. Перекупники свідомо підсилюють ажіотаж в періоди дестабілізації фінринку, використовуючи цей час для збільшення своїх доходів.

Любої причини з цього списку досить, щоб зрозуміти, що співпраці з фізичними та юридичними особами, які не мають ліцензію на здійснення фінансових операцій, варто уникати. Навіть якщо вони пропонують курс долара до рубля на сьогодні досить привабливий.

Актуальне співвідношення рубля до долара і інші причини звернутися в обмін-пункт

Серед усіх можливих варіантів конвертації оптимальним можна назвати тільки останній - звернення в обмінки. Конвертація є основною профільною діяльністю обмінних пунктів, тому проблеми нестачі іноземних грошових коштів в даному випадку зазвичай не виникає. Крім цього, висока конкуренція в фінансовій сфері змушує організації боротися за постійних клієнтів. Для цього вони пропонують максимально вигідне співвідношення рубля до долара, створюють комфортні умови обслуговування і дають різні бонуси. Тому в обмінниках міняти ВКВ вигідно і безпечно, якщо знайти благонадійну фірму.

Актуальний курс рубля до долара і інші критерії вибору обмінника

Правильний вибір обмінного пункту - це практично повна гарантія успішності угоди. Щоб не помилитися в цьому питанні, слід вивчити роботу певної фінансової установи і зіставити, чи відповідає вона таким критеріям:

 • своєчасне оновлення крос-курсу долар/рубль і інших котирувань;
 • наявність дозвільних юридичних документів і відкритий доступ до них;
 • тривалий стаж, котрий свідчить про серйозність і відповідальність;
 • поширена мережа філій;
 • сучасне технічне оснащення відділень.

Наш обмінник відповідає всім вищевказаним вимогам. Ми пропонуємо вигідний курс долара до рубля та інші співвідношення валютних пар, регулярно оновлюємо котирування, наші офіси-представництва є не тільки в Черкасах, а й по всій Україні. Більш того, у нас є додаткова перевага - сайт в інтернеті. На ньому можна в онлайн-режимі моніторити обстановку на фінансовому ринку, оформити підписку на електронні повідомлення про зміни ситуації на торгах, дізнатися контактні дані для зв'язку та адресу черкаського відділення. Також наші відвідувачі можуть скористатися функцією «Показати на карті», щоб уточнити місцезнаходження філії в Черкасах.